На головну > Новини > Представники управління фізичної культури та спорту – серед учасників ІІ Форуму партнерства


Представники управління фізичної культури та спорту – серед учасників ІІ Форуму партнерства


13 Вересень 2017


Нещодавно у дворику Львівської облдержадміністрації відбувся ІІ Форум партнерства в рамках Шостого «Фестивалю Партнерства», на якому обмінювались досвідом фахівці з України та Польщі.

 

З вітальним словом до учасників звернулася заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, яка наголосила на важливості розвитку сталого розвитку Карпатського регіону та підкреслила, що Форум партнерства є своєрідною платформою, щоб стерти кордони.

 

Генеральний консул Республіка Польща у Львові Рафал Вольські зазначив про можливості обміну думками на Форуму партнерства та зауважив, що організація таких заходів є важливою складовою у спільному розвитку наших прикордонних регіонів.

 

Управління фізичної культури та спорту представляла відповідальна особа за міжнародну технічну допомогу та проекти Ольга Мельник.

 

Під час форуму було презентовано програму U-Leadwith Europeта відбулися три дискусійні панелі та презентації програм. Теми панелей стосувалися реформи медичної галузі в умовах децентралізації, діяльності органів місцевого самоврядування для сталого розвитку гірських територій та культурної дипломатії, як стратегічного інструменту міжнародного співробітництва.

 

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА