На головну > Новини > Троє львів’ян вибороли нагороди чемпіонату світу з боротьби вільної серед кадетів

12 Вересень 2017

10 серпня, в столиці  Греції, м.Афіни завершився чемпіонат світу з видів боротьби (вільна, жіноча, греко-римська) серед спортсменів вікової групи 15-17 років (кадети).

Одразу три медалі завоювали вихованці Львівської школи вільної боротьби. У ваговій до 38 кг до фіналу увійшла Марія Томищ (тренер - Раковський О.Г.) ставши віце-чемпіонкою світу.

Оксана Чудик (в.к. 65 кг, тренер - Раковський О.Г.) та Данило Стасюк (в.к. 85 кг, тренер - Глібенко В.В.) - завоювали бронзові винагороди!

Слід зауважити, що всі спортсмени є вихованцями КЗ ЛОР «Львівське училище фізичної культури».

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб!