На головну > Новини > На Львівщина успішно стартували фінальні 6 та 7 етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів

11 Вересень 2017

9 вересня на Верецькому перевалі, що на Львівщині  успішно стартували фінальні 6 та 7 етапи змагань з гірських перегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року. Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів стартували 21 екіпажів кращих українських спортсменів-автомобілістів з Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Дніпропетровської, Київської областе та м. Києва.

Траса фінальних заїздів пролягає територією Дрогобицького та Сколівського районів – це Верецький перевал та перевал Борислав – Східниця.  Змагання триватимуть 9 та 10 вересня та визначать визначать найшвидших пілотів України 2017 року з гірських автоперегонів.

Урочисте закриття та нагородження переможців за підсумками 6 та 7 етапів відбудеться 10 вересня 2017 о 18:45 год. в місті Борислав (Бориславський міський Палац культури, вул. Данила Галицького, 34)