На головну > Новини > Для осіб з інвалідністю відбудеться знайомство зі спортивною скандинавською ходьбою

08 Вересень 2017

8 вересня 2017 року, у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту, Львівський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт» спільно з християнською релігійною громадською організацією «Лярш ковчег» у Сихівському лісовому масиві Львова проведуть спортивно-масовий захід «Скандинавська ходьба».

У заході візьмуть участь близько 30 осіб з затримкою розумового розвитку.

Почесним гостем свята буде бронзова призерка чемпіонату світу 2017 року зі спортивної ходьби Оксана Заліско.

Початок заходу об 11 годині біля майстерень «Лярш ковчег» поряд з Храмом Різдва Пресвятої Богородиці (м. Львів, вул. Червоної Калини, 70).

Довідково.

Скандинавська ходьба (інші назви Nordic Walking або Finnish sauvakävely) — вид фізичної активності, у якій використовується методика занять і техніка ходьби з використанням спеціальних палиць, схожих на лижні.

Історія скандинавської ходьби бере свій початок у давніх часах. Тоді переважно паломники, вівчарі чи інші використовували палиці як опору.

В медицині цю техніку почали використовувати як лікувальну фізкультуру з минулого століття.  Скандинавська ходьба набула широкої популярності в кінці XX століття в Скандинавії.

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА