На головну > Новини > Представники Львівщини - призери чемпіонату світу з гірського бігу-2017 серед ветеранів спорту

07 Вересень 2017

Цими днями у місті Пруск (Словаччина) завершився чемпіонат світу з гірського (альпійського) бігу серед ветеранів спорту, де учасники долали дистанцію 9,6 км гірською місцевістю.

Збірну України, з поміж 800 спортсменів-ветеранів з 15 країн світу, представляло 12 учасників, з поміж яких 8 представників ветеранського спортивного руху Львівщини – Василь Крупський, Оксана Заліско, Марія Островська, Ігор Лисий, Іван Урущак, Людмила Григор’єва, Оксана Петрова, Олексій Кулик. Це було найчисельніше національне представництво в таких змаганнях за останні 20 років.

За загальним підсумком результатів у відповідних вікових групах та кваліфікаціях найкраще виступили: Крупський Василь (Львів) і Лєбєдєв Дмитро (Київ), які в парі посіли 3 місце у віковій групі 75+ та львівський жіночий дует в складі Островської Марії та Заліско Оксани, які також вибороли «бронзу» у віковій групі 60+, пропустивши перед собою команду Німеччини та Чехії.

В особистому заліку ветерани спорту Львівщини продемонстрували такі результати: Оксана Петрова - 6 місце у віковій групі 45-49 років, Островська Марія - 6 місце у віковій групі 60-64 років, Заліско Оксана - 8 місце у групі 60-64 років, Крупський Василь – 8 місце у групі 75 і старші.

Усі учасники, які успішно подолали дистанцію були нагородженні пам’ятними медалями чемпіонату світу з гірського бігу.

Вітаємо учасників та призерів. Бажаємо подальших спортивних звершень!

Наталія Романко, головний спеціаліст Львівського обласного центру «Спорт для всіх»