На головну > Новини > УСПІХ ЖІНОК-ВАЖКОАТЛЕТОК ЛЬВІВЩИНИ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНІ СЕРЕД МОЛОДІ

УСПІХ ЖІНОК-ВАЖКОАТЛЕТОК ЛЬВІВЩИНИ В ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНІ СЕРЕД МОЛОДІ

11 Серпень 2017

У Хмельницькому з 8 по 12 серпня 2017 року триває Чемпіонат України серед молоді до 23 років з важкої атлетики. Але вже сьогодні відомі радісні новини!

Команда Львівської  області спромоглася вперше в історії жіночого важкоатлетичного спорту Львівщини потрапити на п’єдестал пошани. Посівши призове третє загально-командне місце, наші атлетки змогли випередити сильні команди. Загалом було представлено команди жінок з 19 областей України. У активі наших чарівних важкоатлеток 277,5 очок. Переможницями стали традиційно сильні важкоатлетки з Донецької області (524 оч.), а друге місце за харків’янками (495,5 оч).

Призерками змагань в особистій першості стали дві спортсменки. Багаторазова чемпіонка та призерка всеукраїнських змагань майстер спорту Ольга Заяць у ваговій категорії посіла 3 сходинку п’єдисталу, поступившись двом чемпіонкам та призеркам Чемпіонатів Європи.

Неочікувано також третьою стала молода спортсменка Юлія Тіщенко у ваговій категорії до 75 кг.

На жаль, перед самим від’їздом захворіла одна з найсильніших важкоатлеток області Діана Нагорнюк. Як показують результати цих змагань, їй не було б рівних у ваговій категорії до 90 кг.

Також визначилися призери і переможці серед чоловіків вагової категорії до 62 кг. Тут тріумфували жидачівські атлети. Чемпіоном із результатом 227 кг став Мурат Махмудов (тренер Єсін С.О.), а другим із такою ж сумою двоборства став 16-річний Володимир Галій (тренери – Гентош А.В., Гентош В.М,, Косів О.В.). Радісно, що обидва спортсмени уперше виконали норматив майстра спорту України! А ми надалі чекаємо новин зі змагань, які ще продовжуються.

Команда Львівської області серед жінок:

Заяць Ольга3 місце у ваговій категорії до 48 кг. (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І., Гентош А.В.) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м.Львів.

Тіщенко Юлія – 3 місцеу ваговій категорії до 75 кг. (тренер: Корчинський О.В.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Закашевська Маргарита –4 місцеу ваговій категорії до 75 кг. (тренери: Плюта В., Кінарьов В., Тузяк С.). КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Петрук Ярина– 6 місце у ваговій категорії до 48 кг. (тренер: Товстоног О.Ф.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Львів.

Константинова Софія – 6 місце у ваговій категорії до 69 кг. (тренери: Товстоног О.Ф., Кононенко В.І.,) СДЮСШОР «Богатир» ФСТ Колос, м. Львів.

Коробова Вікторія– 11 місце у ваговій категорії до 58 кг. (тренери: Братко С.П., Бутенко Ю.О.) ЛДЮСШ «Енергетик» ФСТ Спартак, м. Львів.

Каралюс Наталія14 місце ваговій категорії до 63 кг (тренери: Мартинюк Я.О., Дребіт А.І.) КДЮСШ «Атлет» ФСТ Динамо, м. Львів.

Цяпко Тетяна16 місце ваговій категорії до 53 кг (тренери: Гентош А.В., Товстоног О.Ф.) КДЮСШ «ім. Кутенка» ЗСУ, м. Львів