На головну > Новини > На Львівщині триває активна фаза реалізації обласної програми «Спортивний майданчик»

10 Серпень 2017

З метою інспектування ходу реалізації обласної програми "Спортивний майданчик" 10 серпня ц.р. керівництво управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації відвідали будівельний об’єкт у селі Наварія Пустимитівського району, де на території місцевої школи завершується облаштування багатофункційного комплексу спортивних майданчиків.

Спільно із заступником голови Пустомитівської райдержадміністрації Ігорем Хрунем, начальник управління Юрій Майборода, директор обласного центру «Спорт для всіх», представники спортивного активу району обговорили також підготовку до відзначення Дня фізичної культури та спорту на Пустомитівщині та інші поточні актуальні питання розвитку галузі