На головну > Новини > До уваги любителів велоспорту - в м. Києві відкрито оновлений велотрек


До уваги любителів велоспорту - в м. Києві відкрито оновлений велотрек


10 Серпень 2017


Завдяки спільним зусиллям Київської міської влади, громадських активістів та спортивної спільноти України завершено реконструкцію та урочисто відкрито оновлений Київський велотрек.

 

Під час реконструкції Київського велотреку, одного з найстаріших велотреків Європи (1913 рік), відновлено його полотно з влаштуванням сучасного спортивного покриття, реконструйовано адміністративно-спортивну будівлю, облаштовано приміщення для потреб спортсменів (роздягальні, медпункт, тренажерний зал, сайклинг-студія, майстерня для ремонту та бокси для зберігання велосипедів тощо), відновлено глядацьку трибуну на 280 місць. Крім того, між велотреком і парком збудовано сучасний підземний паркінг на 40 машино-місць з можливістю паркування мікроавтобусів велокоманд. Для зручності вболівальників велотрек об’єднано з територією парку ім. Олеся Гончара, збудовано сучасне кафе, з якого охочі зможуть спостерігати за змаганнями.

 

Отже, Київський велотрек задовольнятиме потреби спортсменів-професіоналів, аматорів, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, а для киян і гостей столиці оновлений велотрек стане сучасним об’єктом цікавого дозвілля та активного відпочинку.

 

Київський велотрек відкритий для велосипедистів усіх регіонів України (контактна особа – директор комунального підприємства «Спортивний комплекс» Касаткін Андрій Анатолійович, тел.: 098 639 78 07, 066 635 04 80).