На головну > Новини > Село Тростянець Миколаївського району прийматиме цьогорічне культурно-спортивне свято «Козацькі забави»

09 Серпень 2017

3 вересня 2017 року у с. Тростянець Миколаївського району за організаційної підтримки Миколаївської райдержадміністрації, Миколаївської районної ради, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України, обласного центру «Спорт для всіх»,  та Тростянецькою ОТГ відбудеться обласне культурно-спортивне свято «Козацькі забави» Львівщини, присвячене Дню незалежності України та Дню фізичної культури та спорту.

Урочисте відкриття «КОЗАЦЬКИХ ЗАБАВ-2017» розпочнеться о 12.00 год.

У програмі змагань:

1.     Піднімання ваги (ковбиці);