На головну > Новини > 10 серпня відбудеться зустріч з членами профільної комісії Громадської ради при Львівській облдержадміністрації

09 Серпень 2017

10 серпня 2017 року (четвер) в каб. 412 Львівської облдержадміністрації (Львів, вул. Винниченка, 18, 4 поверх) відбудеться спільна зустрічі членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів комісії з питань фізичної культури, молоді, спорту та захисту прав дитини Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.

Початок о 16.30 год.

Порядок проведення зустрічі:

1.     Представлення присутніх (Андрій Пшик, Юрій Майборода)

2.   Про підготовку до відзначення Дня фізичної культури і спорту на Львівщині у 2017 році (9 вересня) (доповідає Юрій Майборода)

3.   Про підготовку проектів секторальної підтримки ЄС у галузі фізичної культури та спорту Львівщини (доповідає Оксана Вацеба)

4.     Про особливості організації та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Львівщини (доповідає Ярослав Гаврих)

5.    Про проект Постанови КМ У «Про затвердження державного стандарту із забезпечення населення руховою активністю» (доповідає Оксана Вацеба)

6.     Про розроблення та затвердження обласної програми розвитку фізичної культури та спорту у сільській місцевості Львівщини(доповідає Ольга Ведернікова)

7.     Про розподіл членів комісії за напрямами роботи у комісії (доповідає Андрій Пшик)

8.  Про напрацювання членами комісії власних проектів, програм, підтримка тих чи інших заходів, рекомендації щодо проведення заходів (доповідає Андрій Пшик)

9.   Про звернення до ЛМР щодо підтримки створення спортивного майданчика у м. Львові, за адресою вул. Величковського 16-18 (доповідає Андрій Пшик)

10. Про звернення до управління фізичної культури та спорту ЛОДА щодо створення інформаційної бази спортивних гуртків, клубів, секцій тощо у вигляді електронного ресурсу (доповідає Андрій Пшик)