На головну > Новини > Олег Немчінов відкрив Шості Всесвітні Бойківські фестини та ознайомився із спортивною інфраструктурою Львівщини

09 Серпень 2017

Під час робочої поїздки до Львівської області Державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов ознайомився із спортивною інфраструктурою регіону та провів ряд зустрічей із представниками місцевої влади та спортивним активом області.

Зокрема, Олег Немчінов відвідав аеродром Цунів у Городоцькому районі, де місцевий клуб Всеукраїнської громадської організації Товаристра сприяння обороні України культивує літаковий, парашутний та авіамодельний спорт.

Також Держарний секретар відвідав Турківський район, де взяв участь у відкритті Шостих Всесвітніх Бойківських фестин (міжнародного етнічного фестивалю бойків).

Під час Бойківських фестин відбулися Всеукраїнський турнір з шашок (з нормою майстра спорту), футбольні змагання «Кубок Бойків», командні змагання силачів «Бойківські забави», Шахово-шашкові турніри пам’яті Степана Попеля, молодіжний турнір з футболу «Бойківські копанки», пам’яті Героїв Небесної Сотні та отця Миколи - батька професора Івана Боберського, фундатора, теоретика і практика української національної фізичної культури, організатора сокільсько-січового руху. Того ж дня у селі Лопушанка відбулось відкриття меморіальної дошки Миколі та Івану Боберським.

Олег Немчінов привітав участиків Всесвітніх Бойківських фестин, та подякував місцевій владі за якісну організацію свята, велику частину якого складали змагання з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Також він обговорив із представниками місцевої влади питання роботи спортивних організацій на рівні районів.

У неділю Державний секретар Мінмолодьспорту зустрівся із головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним та ректором Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського, професором Євгеном Приступою.

dsmsu.gov.ua