На головну > Новини > У дитячому центрі «Молода гвардія» відкрилась Олімпійська зміна


У дитячому центрі «Молода гвардія» відкрилась Олімпійська зміна


09 Серпень 2017


 8 серпня, у дитячому центрі «Молода гвардія», що в Одесі, відкрили Олімпійську зміну.

 

В урочистостях взяли участь: Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби, голова відділення НОК України в Одеській області Микола Мільчев, призерки Олімпійських ігор з академічного веслування Ніна Уманець і гандболу Олена Цигиця, а також генеральний директор центру Едуард Лебединський й начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Одеської ОДА В’ячеслав Березуцький.

 

172 юних спортсмени – переможці та призери обласних, Всеукраїнських та міжнародних змагань, які представляють 19 видів спорту з 18 областей країни, будуть не лише демонструвати свою фізичну підготовку під час різноманітних стартів, а й набиратися сил на березі Чорного моря й спонукати інших дітей, які відпочивають у центрі, до занять спортом та ведення активного способу життя.

 

За словами організаторів, для відпочиваючих підготовлена насичена програма, яка триватиме до 26 серпня. Також діти з нетерпінням очікують на візит Олімпійського чемпіона з легкої атлетики, президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки.

 

 

noc-ukr.org