На головну > Новини > В рамках всеукраїнської акції НОК України «#OlympicLab» відбудеться відкрите тренування та майстер-клас для дітей за участю жіночої гандбольної команди «Галичанка»

07 Серпень 2017

9 серпня 2017 року у львівському Палаці спорту «Галичина» за підтримки Національного Олімпійського комітету України в рамках всеукраїнської акції «#OlympicLab» (модуль «Здоровий спосіб життя») відбудеться відкрите тренування та майстер-клас з гандболу для дітей за участю кращої жіночої гандбольної команди України – ГК «Галичанка» (Львів).

Модератор заходу: Віра Передерій – майстер спорту міжнародного класу з художної гімнастики України, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодий посол України на ІІ зимових ЮОІ 2016 року в Ліллехаммері, член Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету.

Участь у заході візьмуть також:

- Юрій Майборода – начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України;

-   Антон Нікулін – начальник відділу спорту Львівської міської ради, Заслужений тренер України

-    Юрій Турянський – голова відділення НОК України у Львівській області;

-  Оксана Вацеба – Голова відділення Олімпійської академії України у Львівській області, проф.;

-    Тетяна Штефан – головний тренер жіночої гандбольної команди «Галичанка»;

-    Роман Федишин – Президент жіночого гандбольного клубу «Галичанка».

Початок об 11 годині.

Довідково

#OlympicLab

Інформаційна довідка: Міжнародним Олімпійським комітетом у рамках програми Юних послів було започатковано проект – «Young Ambassador+», головною метою якого є залучення молодих послів минулих Юнацьких олімпійських Ігор до активної популяризації олімпійського руху та його сталий розвиток.

Проект #OlimpicLab молодого посла України на ІІ зимових Юнацьких олімпійських іграх львів’янки Віри Передерій - майстра спорту міжнародного класу, фіналістки Олімпійських ігор в Пекіні, призера Всесвітньої Універсіади з художньої гімнастики, потрапив до 5 кращих проектів, які отримали патронат МОК.

Зміст проекту #OlympicLab: в основу контенту проекту покладено головні цінності та принципи олімпізму, а також зміст культурно-освітньої програми Юнацьких олімпійських ігор. #OlimpicLab, покликаний посилити впровадження олімпійської освіти у навчально-виховний процес загально-освітніх шкіл та шкіл мережі олімпійської освіти. Проект реалізовується на території всієї країни за допомогою 25 регіональних відділень НОК України.

Активності #OlympicLab:

·        Ментальне тренування

·        Олімпійський чат

·        Семінари про здоровий спосіб життя

·        «Eat smart» (їж розумно)

·        Знайомство школярів із олімпійським рухом, олімпійськими цінностями, історією розвитку Олімпійських ігор та філософією олімпізму

·        Волонтерський рух

Формат проведення: зустрічі/семінари/тренінги/уроки тощо.

Мета проекту: поширення олімпійських ідеалів та принципів, залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя, знайомство учнів з зірками українського та світового спорту та надбання корисних життєвих навичок і лідерських якостей.

Задавдання проекту:

1. Ефективне співпраця олімпійців, молодих послів та стипендіатів регіональних відділень в рамках проекту #OlympicLab

2. За допомогою #OlympicLab інтегрувати в навчально-виховний процес загальноосвітніх шкіл та шкіл олімпійської освіти з метою популяризації олімпійської освіти та олімпійських цінностей широких верств шкільної молоді.

3. Створити методичні рекомендації та матеріали щодо змісту #OlympicLab для реалізації проекту по всій території України.

4. Оновлення та створення сучасних і змістовних форматів постійних проектів НОК України.