На головну > Новини > Представниця Львівщини Оксана ЛІВАЧ - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з боротьби!

07 Серпень 2017

7 серпня 2-17 року на арені Tampere Exhibition and Sport Center міста Тампере (Фінляндія) завершився Чемпіонат світу з вільної, греко-римської та жіночої боротьби серед спортсменів юніорського віку.

Провідні юні борці та борчині світового рівня розіграли 24 комплекти нагород у 8 вагових категоріях кожного з видів боротьби.

Титулована представниця львівської школи боротьби, чинна чемпіонка Європи серед юніорів Оксана Лівач, завдяки блискучій технічній підготовленості, не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу пошани, виборовши бронзову нагороду світового борцівського форуму у ваговій категорії до 48 кг

У поєдинку за ІІІ місце Оксана за 1 хв 48 сек поклала на лопатки еквадорку Лейді Рейсу Моран Валензуелу. А каменем спотикання для Оксани у боротьбі за чемпіонство стала японка Кіка Кагата, якій вона у впертій боротьбі поступилася у півфіналі, потрапивши на контрприйом.

Вітаємо спортсменку та її тренерів – Скобельського О.З. та Стадніка А.В. зичимо подальших успіхів та життєвої наснаги