На головну > Новини > Українські стрільці — кращі в Європі

Українські стрільці — кращі в Європі

07 Серпень 2017

Сьогодні в столиці Азербайджану завершився чемпіонат Європи з кульової стрільби. За підсумками першості спортсмени національної збірної України очолили загальнокомандний залік, залишивши позаду російських та італійських стрільців.

Протягом двох тижнів наші співвітчизники здобули до медальної скарбнички 22 нагороди, з них 10 найвищого ґатунку.

Так в індивідуальній першості на рахунку “синьо-жовтої” збірної 11 медалей — шість золотих, три срібні та дві бронзові. У командних змаганнях українці вибороли чотири золота, п'ять срібних та дві бронзові нагороди.

Високий вклад до активу збірної вніс Павло Коростильов. Нагадаємо, львівський спортсмен двічі підіймався на першу сходинку континентальної першості в індивідуальних змаганнях, встановивши новий рекорд Європи і світу серед юніорів у вправі МП-10 - 581 очко. Також у складі чоловічої збірної команди Павло став дворазовим чемпіоном і володарем срібної та бронзових нагород.

З повним списком українських здобутків можна ознайомитися тут>>>.

Загалом участь у цьогорічному чемпіонаті взяли близько 1000 спортсменів з 43 країн Європи, серед них 49 стрільців представляли Україну.

З успішним виступом на міжнародній арені спортсменів національної збірної та їх тренерів привітав Міністр молоді та спорту Ігор Жданов:

“Вітаю з визначною перемогою усіх призерів змагань, тренерів, Федерацію кульової стрільби. Пишаємося вашими здобутками. Завдяки вам, українці вкотре підтвердили своє реноме провідної спортивної держави Європи!”

dsmsu.gov.ua