На головну > Новини > Львівські «Леви» поступилися в американському футболі харківським «Атлантам»


Львівські «Леви» поступилися в американському футболі харківським «Атлантам»


05 Серпень 2017


5 серпня ц.р. на стадіоні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові львівська команда «Леви» приймала найіменитіших   суперників національного дивізіону з американського футболу – харківських «Атлантів». Львівська команда приймала гостей у статусі одного з лідерів Української Ліги Американського Футболу (УЛАФ). В матчах регулярного сезону дивізіону «В» львів’яни здобули чотири перемоги і лише одну поразку. В попередньому матчі «Леви» з рахунком 38 : 14 перемогли київських «Слов’ян», що дало їм змогу закріпитись в лідерах турнірної таблиці дивізіону.

 

Цьогоріч львів’яни мали шанс поборотися за чемпіонство в дивізіоні «В». Однак, на шляху до цього їм не вдалося перемогти принципових суперників з Харкова. Команда «Леви»,сформована з молодих гравців, поступилися досвідченій та жорсткій за стилем гри команді «Атланти» з рахунком 0- 38.

 

На принциповому в ігровому відношенні матчі був присутній заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, а перебіг подій транслювався наживо партнером команди «НАЖИВО Production» -  https://www.youtube.com/watch?v=Fe11IkuLwkc.

 

Варто зауважити, що львівські «Леви» змагаються в новоствореному дивізіон «В» Української Ліги американського футболу разом з «Піратами» (Одеса), «Вовками» (Вінниця), «Атлантами» (Харків) та трьома столичними клубами – «Джокери», «Словяни» та «Ребелс».

 

Львівська команда наразі посідає третє місце в турнірній таблиці, аза результатами змагань дві кращі команди підвищаться в класі.

 

 

Довідково.

«Львівські Леви» (Lviv Lions) - клуб американського футболу з міста Львова, утворений у 2012 році, виступає в змаганнях Української Ліги американського футболу. Командні кольори: зелений, чорний.