На головну > Новини > В місті Стрию урочисто відкрито чемпіонат Європи з автомодельного спорту (кордові моделі)- 2017

04 Серпень 2017

3 серпня 2017 року за участю державного секретаря Міністерства молоді та спорту України Олега Немчінова, заступника голови Львівської облдержадміністрації Оксани Стоколос-Ворончук, керівництва європейської федерації автомодельного спорту, Стрийської міської ради та інших повноважних представників  у місті Стрию урочисто відкрито 66-й чемпіонат Європи з автомодельного спорту (кордові моделі), збірні 13 країн, 3.08.2017 р.

Поборотися за європейські нагороди поибули понад 100 провідних спортсменів-автомоделістів з 13 країн Європи, для яких на урочистому параді відкриття зачитано вітальний лист Міністра молоді та спорту України Ігора Жданова.

Змагання проводяться за підтримки Міністерства, національної та обласної федерацій автомодельного спорту, а також управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Стрийської міської ради.

На одному з кращих в Європі кордодромів у Стрию розпочала змагання й національна збірна команда України з автомодельного спорту у складі 18 найкращих спортсменів-автомоделістів з Дніпровської, Черкаської, Хмельницької, Вінницької, Тернопільської та Львівської областей. Приємно зазначити, що з поміж 18 збірників України Львівщину представлятимуть 9 автомоделістів зі Стрия: Тарас Прядка, Олександр Сорока, Сергій Цибаньов, Сергій Ковальчук, Віктор Василенко, Андрій Смольніков, Володимир Смольніков, Андрій Сухін та Ігор Сафіяник.

Змагання у Стрию триватимуть до 6 серпня ц.р., щоденно з 9.00 до 18.30 год.