На головну > Новини > Діяльність закладів спорту Львівщини обговорили із держсекретарем Мінмолодьспорту

03 Серпень 2017

У четвер, 3 серпня, заступник голови Львівської облдержадмінстрації Оксана Стоколос-Ворончук зустрілась із державним секретарем міністерства молоді та спорту України Олегом Немчіновим.

Обговорювали актуальну проблематику діяльності спортивних закладів на Львівщині, також розглянули інші питання, що є у компетенції Мінмолодьспорту.

Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук наголосила на важливості для Львівщини забезпечити належне функціонування закладів спорту. Підняли й питання патріотичного виховання молоді, зокрема проведення у області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».

Олег Немчінов в свою чергу розповів про основні напрямки діяльності, цілі та пріоритетні завдання Мінмолодьспорту. Він наголосив, що у бюджеті із перспективними показниками на 5 років заходи, які відбуватимуться в межах програми «Молодь України» профінансують у повному обсязі.

Зазначимо, у межах робочого візиту на Львівщину державний секретар міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов візьме участь у відкритті 66-го чемпіонату Європи з автомодельного спорту у Стрию та офіційних заходах VI Всесвітніх Бойківських фестин у Туріквському районі.

loda.gov.ua