На головну > Новини > Ветерани спорту Львівщини продовжують успішно виступати в VII Всеукраїнських Іграх ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки

03 Серпень 2017

Команда Львівської області продовжує виборювати переможні медалі VII Всеукраїнських ігор ветеранів спорт пам’яті Михайла Макаровича Баки. Зокрема, нещодавно у місті Дніпрі завершилися змагання з веслування на байдарках і каное, а в Києві – турнір з легкої атлетики .

Збірна команда ветеранів з веслування на байдарках та каное Львівщини посіла в Дніпрі третє загальнокомандне місце, пропустивши перед собою ветеранів спорту  Запорізької та Дніпровської областей. Найбільше нагород в особистому заліку цих змагань здобули Оксана Заліско, Андрій Луцик, Євген Балог, Ольга Стадник та Павло Солук.Так, Оксана Заліско у парі з Ольгою Стадник вибороли перше місце у байдарці-двійці. В цій же дисципліні перемогу вибороли Євген Балог та Олексій Нагуляк. Андрій Луцик привіз на Львівщину одразу чотири золоті медалі, які виборов в одиночному заїзді на байдарці, в байдарці-двійці, байдарці-четвірці, а також в каное-двійці разом з Павлом Солуком.

В легкоатлетичному турнірі спортсмени-ветерани Львівщини, виступаючи у складі 30 атлетів, вибороли 17 нагород VII Всеукраїнських Ігор ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки.

Ветеранам легкої атлетики вдалося привести до Львова 8 золотих медалей: Урущак Іван (вікова категорія 65-69, у дисципліні 10 000 метрів), Жук Анатолій (вікова категорія 70-74 років, у двох дисциплінах 1 500 та 5 000 метрів), Островська Марія (вікова категорія 60-64 роки, також у двох дисциплінах: 1 500 та 5 000 метрів), Стадник Ольга (вікова категорія 60-64 років, у дисципліні 10 000 метрів), Шеремет Віктор (вікова категорія 65-69 років, спортивна ходьба), Крупський Василь (вікова категорія 75-79 років, 5 000 метрів); 5 срібних нагород: Лисий Ігор (вікова категорія 70-74 років, виборов одразу дві медалі на дистанціях 5 000 та 10 000 метрів), Стадник Ольга (вікова категорія 60-64 років, дистанція 1 500 метрів), Жирков Павло (вікова категорія 60-64 років, спортивна ходьба) Соболевський Ігор (вікова категорія 60-61 років, дистанція 1 500 метрів) та 5 бронзових медалей: Урущак Іван (вікова категорія 65-69 років, дистанція 5 000 метрів), Крупський Василь (вікова категорія 75-79 років, дистанція 10 000м), Соболевський Ігор (вікова категорія 60-64 роки, дистанція 800 метрів), Царицин Олександр (вікова категорія 60-64 роки, дистанції 100 та 200 метрів).

Вітаємо усіх переможців та призерів змагань з успішними результатами та бажаємо і надалі життєвих та спортивних перемог!

Наталія Романко, Львівський обласний центр «Спорт для всіх»