На головну > Новини > Неймовірний успіх представниці веслування Львівщини в чемпіонаті Європи

Неймовірний успіх представниці веслування Львівщини в чемпіонаті Європи

17 Липень 2017

Львів’янка Анастасія ГОРЛОВА та Марія КІЧАСОВА з Полтави стали переможницями чемпіонату Європи 2017 року на дистанції 200 метрів (36,527), який вчора завершився в Болгарії. Вони на 0,25 секунди випередили португальський екіпаж Васконселос/Лайа; третьою фінішувала команда Польщі.

Це перша нагорода такого рівня в кар’єрі спортсменок та перша європейська перемога жіночої байдарки від 2004 року, коли чемпіонками Європи стала байдарка-четвірка у складі Ганни Балабанової, Олени Череватовох, Тетяни Семикіної та Інни Осипенко.

Готував спортсменок до змагань Олексій СЕМИКІН.

Всього збірна України завоювала на чемпіонаті Європи-2017 4 медалі: 1 золоту та 3 бронзові.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з неймовірним успіхом!

П’ятою на цих представницьких змаганнях фінішувала українська каное-четвірка в фіналі на дистанції 1000 м у складі львів’янина Віталія Вергелеса та його партнерів – Дениса Коваленка, Дениса Камерилова і Едуарда Шеметила. А байдарка-двійка львів’янина Віталія Вергелеса та Дениса Камерилова з Полтави стала сьомою у спринті на 200 м.

Чемпіонат Європи Веслування на байдарках та каное Пловдив, Болгарія Байдарка-двійка, 200 метрів

Жінки

1. Марія Кічасова/Анастасія Горлова (Україна) – 36,527

2. Жоана Васконселос/Франсіска Лайа (Португалія) – 36,777

3. Домініка Влодарчик/Катеріна Колодзийчик (Польща) – 37,117.