На головну > Новини > Завершилася чергова обласна скайп-нарада

Завершилася чергова обласна скайп-нарада

14 Липень 2017

13 липня 2017 року за головування начальника управління Юрія Майбороди завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада.

На нараді за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення поінформовано про підвищення зарплати для тренерів-викладачів ДЮСШ відповідно до постанови «Про внесення змін до розділу VІ додатка 2 до постанови КМУ від 30 серпня 2002 р. № 1298», обговорено підготовку до відзначення Дня шахів в Україні; про підсумки проведення спортивно-масових заходів «Олімпійський день-2017» на місцях; про висвітлення на сайтах РДА та МВК подій в галузі фізичної культури та спорту, а також про хід виконання обласної програми «Спортивний майданчик» у 2017 році.

У нараді взяли участь начальники відділів управління, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».