На головну > Новини > Львівщина урочисто відзначила своїх кращих спортсменів

Львівщина урочисто відзначила своїх кращих спортсменів

14 Липень 2017

14 липня 2017 року за участю голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, начальника управління фізичної культури   та спорту Львівської облдержадміністрації, першого заступника голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Майбороди, радника з питань спорту Міністра оборони України Дмитра Грищенка, керівників обласних організацій ФСТ та відомств, представників спортивної громадськості, тренерів, журналістів на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських  видів спорту» від 18 квітня 2017 року за № 299 відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту, які стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських форумів у першому кварталі 2017 року.

Сертифікати на отримання обласних грошових винагород, зокрема, отримали:

Кіт Тетяна Орестівна (01.09.1994 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, ФСТ «Спартак»: Перше місце в чемпіонаті Європи 2017 року з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років (березень, м.Сомбатхелі, Угорщина); перше місце в чемпіонаті України 2017 року з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років (м. Хмельницький). Тренери: Заслужений тренер України Скобельський Орест Зеновійович, Заслужений майстер спорту України Стаднік Андрій Володимирович. Грошова винагорода – 23 тис. грн.

Коростильов Павло Сергійович (05.11.1997 р.н.) - Заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової, Збройні сили України, Львівське училище фізичної культури, друге місце в команді на чемпіонаті Європи 2017 року зі стрільби кульової серед дорослих (березень, м. Марібор, Словенія); перше місце особисто в чемпіонаті України 2017 року зі стрільби кульової серед дорослих (14-20.02.2017 року, м. Львів). Тренер:  Заслужений тренер України Коростильов Сергій Миколайович. Грошова винагорода – 13 тис. грн.

Марченко Вероніка Сергіївна (03.04.1993 р.н.) – Заслужений майстер спорту України зі стрільби з лука, Збройні сили України, школа вищої спортивної майстерності: перше місце особисто та ІІІ місце в командних змаганнях на чемпіонаті Європи 2017 року зі стрільби з лука  в приміщенні серед жінок (березень, м. Віттель, Франція). Тренер: Заслужений тренер України Гавелко Марія Петрівна. Грошова винагорода 10 тис. грн.

Кізима Ігор Григорович (31.03.1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, Збройні сили України, Львівське училище фізичної культури: перше місце особисто та перше місце  в команді в чемпіонаті Європи 2017 року зі стрільби кульової серед юніорів (березень, м. Марібор, Словенія).  Тренери: Заслужений тренер України Юрченко Володимир Миколайович; Заслужений тренер України Коневич Роман Васильович.  Грошова винагорода – 9 тис. грн.

Конарєва Поліна Андріївна (22.10.1997 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби кульової, Збройні сили України, Львівське училище фізичної культури: друге місце особисто в чемпіонаті Європи 2017 року зі стрільби кульової серед юніорок (березень, м. Марібор, Словенія); третє місце особисто в чемпіонаті України 2017 року зі стрільби кульової серед дорослих, (14-20.02.2017 року, м. Львів). Тренер: Заслужений тренер України Коростильов Сергій Миколайович. Грошова винагорода 6,5 тис. грн.

Гергель Оксана Василівна (20.06.1994 р.н.) - майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, ФСТ «Динамо»: третє місце в чемпіонаті Європи 2017 року з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років (березень, м.Сомбатхелі, Угорщина); перше місце в чемпіонаті України 2017 року з вільної боротьби серед жінок віком до 23 років (м. Хмельницький). Тренер: Заслужений тренер України Пістун Андрій Ігорович. Грошова винагорода – 6,5 тис. грн.

Така церемонія відбулася вперше для шести найкращих спортсменів Львівщини. Але загалом у першому кварталі 2017 року грошові нагороди з обласного бюджету на суму 168 тис. 950 грн. одержали 80 спортсменів Львівщини, які упродовж січня-квітня 2017 року стали переможцями та призерами офіційних змагань міжнародного та державного рівня з олімпійських видів спорту.