На головну > Новини > 12-14 липня в Україні працюватимуть експерти Ради Європи з питань вдосконалення законодавства України щодо боротьби з допінгом в спорті

13 Липень 2017

12-14 липня 2017 року відбудеться візит до України експертів Ради Європи з питань вдосконалення законодавства України щодо боротьби з допінгом в спорті.

Протягом низки робочих зустрічей планується обговорити спільні заходи щодо доопрацювання чинного законодавства та проектів нормативних актів: Закону України «Про антидопінговий контроль у спорті», проекту Закону України «Про внесення змін до статті 323 Кримінального кодексу», інших нормативних актів щодо посилення боротьби з вживанням заборонених речовин у спорті з метою приведення їх у відповідність до стандартів Всесвітнього антидопінгового агентства.

У пленарних засіданнях братимуть участь представники Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету України, Національного антидопінгового центру, Міністерства освіти і науки України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, а також представники відповідних комітетів Верховної Ради України.

Джерело: dsmsu.gov.ua