На головну > Новини > Львівську «Енергію» відзначено «срібними» медалями Чемпіонату України з футзалу

Львівську «Енергію» відзначено «срібними» медалями Чемпіонату України з футзалу

12 Липень 2017

11 липня ц.р. в урочистій обстановці відбулося вручення «срібних» нагород Чемпіонату України з футзалу сезону 2016/17 серед команд Екстра-ліги.

За участю заступника начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксани Вацеби, одну з найкращих футзальних команд України привітав і вручив нагороди голова Асоціації футзалу України Сергій Владико.

Пам’ятні відзнаки від національної федерації та від управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації отримали також тренери, партнери, арбітри, працівники клубу «Енергії», які сприяють та підтримують львівських футзалістів.

«Скажу, без перебільшення, ви - гордість України. І своєю грою ви це довели, — наголосив голова голова Асоціації футзалу України Сергій Владико. На сьогодні ви одна з найстаріших команд в українському чемпіонаті.

З привітаннями звернулась до гравців та тренерів команди і заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба: «Спортивна Львівщина пишається тим, що є такий футзальний клуб. Ми віримо у ваші подальші перемоги, усіляко підтримуємо, вболіваємо за вас і завжди бажаємо нагород найвищого ґатунку».

Від імені Львівської міськради енергетиків привітала заступник начальник управління молоді та спорту Ліна Полихата: «Хочеться побажати вам багато перемог: золота, срібла, бронзи, щоб вам завжди фортунило, щоб атаки були успішними і щоб Львів пишався вашим спортивним клубом!».

З вітальними словами звернулись до команди Голова Правління ПрАТ «Львівобленерго», Почесний Президент СК «Енергія» Володимир Матвіїшин, партнери клубу Мирон Кіндій, Роман Кедик, Андрій Ганін та інші.