На головну > Новини > Представниця Львівщини Анастасія Возняк – володарка трьох срібних нагород етапу світового Challenge Cup-2017 з художньої гімнастики

12 Липень 2017

Цими днями в німецькій столиці завершилися змагання чергового етапу світового Challenge Cup-2017 з художньої гімнастики, де українські грації, з поміж команд 26 країн світу, здобули чотири високі нагороди.

Зокрема, національна збірна команда України у складі Євгенії Гомон, Валерії Хникіної, Валерії Юзвяк, Дар'ї Кобець, Діани Мижерицької та львів’янки Анастасії Возняк у групових вправах здобули три срібні нагороди. Українські дівчата виявилися другими в багатоборстві, а також у окремих змагальних вправах - в групових вправах з п’ятьма обручами та у вправах з м'ячами і скакалками.

Вітаємо спортсменку зі Львівщини та її тренерів!