На головну > Новини > Велосипедисти Львівщини успішно виступили в міжнародних рейтингових змаганнях в Польщі

11 Липень 2017

Нещодавно у м. Прушків (Республіка Польща) завершилися представницькі рейтингові міжнародні змагання першої категорії “Гран-Прі Польщі” з велосипедного спорту (трек).

У змаганнях взяли участь команди з 21 країни світу. Національна збірна команда України, в складі якої змагалися 16 спортсменів, виборола 11 нагород, з яких 7 нагород везуть додому велосипедисти Львівської області.

Так зокрема, в гонці медісон (парна гонка на дистанції 25 км) перше серед чоловіків місце посів львів’янин Роман Гладиш. «Бронзові» медалі у командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко. В змаганнях серед жінок представниця Львівщини Ганна Соловей піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у скретчі (індивідуальна гонка на дистанцію 10 км).

Відзначилися на цих змаганнях й українські велосипедисти-юніори, з поміж яких вихованець львівської школи велосипедного спорту Олег Канака здобув перемогу у скетчі. А Олександр Кривич, Валерій Романенков вибороли "бронзу" у юніорській командній гонці переслідування. Ще дві бронзові нагорода у молодих Олександра Кривича за групову гонку та в Сергія Білого – у командному спринті.

Вітаємо велосипедистів Львівщини та їхніх тренерів із успішним виступом!