На головну > Новини > Понад 300 тис. грн. компанія ДТЕК надасть для підтримки спортивних проектів у Добротворі

11 Липень 2017

Днями в рамках конкурсу «Громада своїми руками» від компанії ДТЕК було підтримано сім проектів фізкультурно-спортивного спрямування

Конкурс відбувався на території селища Добротвір та прилеглих сіл Кам’янеччини.

В результаті серед ініціативних груп селища Добротвір перемогу отримали такі проекти фізкультурно-спортивного спрямування:

1) Розроблення туристичного маршруту по історичним місцям Добротвірщини (веломандрівки) - 49 500 грн.

2) «Щастя дітей - спокій батьків» (35 255 грн.)

Серед прилеглих сіл цього регіону підтримано такі проекти:

1) Спортивно-ігровий комплекс в с. Полонична (30 950 грн.)

2) Дитячий майданчик в с. Перекалки (60 500 грн.)

3) Облаштування глядацьких лав на футбольному стадіоні в с. Руда-Сілецька (39 600 грн.)

4) Облаштування дитячого майданчика «Дитяча усмішка» в селі Долина (28 500 грн.)

5) «Створення належних умов для навчання і виховання в світлі вимог сучасної школи і виховання фізично здорового покоління» (80 000 грн.).

В цілому загальна сума грантових коштів становить 324 305 грн.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших цікавих та креативних ідей!

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту ЛОДА