На головну > Новини > Визначилися учасники фінальних змагань V обласної Спартакіади серед депутатів Львівщини


Визначилися учасники фінальних змагань V обласної Спартакіади серед депутатів Львівщини


19 Травень 2017


Цими днями за підтримки управління фізичної культутри та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної ради ФСТ «Спартак» завершилися зональні змагання  V Спартакіади серед депутатів обласної ради, міських (міст обласного значення) районних, міських, сільських та селищних рад Львівщини у трьох групах, що відбулися в м. Червонограді, м.Миколаєві та м.Старий Самбір.

На урочистих церемоніях з нагоди старту змагань учасників вітали представники Львівської обласної організації ФСТ «Спартак», голови місцевих рад народних депутатів, представники громадськості.

У м.Червонограді змагалася І група – команди Червоноградської міської ради, Бродівської та Сокальської районних рад. На жаль на змагання  не прибула збірна команда Кам’янко-Бузької районної ради.

У змаганнях з футзалу: 1 місце –  Бродівська районна рада; 2 місце –  Червоноградська міська рада; 3 місце – Сокальська районна рада.

У змаганнях з волейболу: 1 місце – Сокальська райрада; 2 місце – Бродівська райрада, 3 місце – Червоноградська міська рада.

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків: 1 місце – Ігор Плечінь (Сокальський район), 2 місце – Петро Остапик (Червоноград), 3 місце – Андрій Дудчак (Бродівський район).

У цьому виді програми серед жінок, на жаль, була лише одна представниця Сокальщини – Юлія Новосад, яка автоматично отримала право на участь у фіналі.

Аналогічна ситуація склалася у турнірі шахістів-чоловіків – єдиний представник Андрій Герасимів (Червоноград) вийшов у фінальну частину змагань.

 

На зональні змагання ІІ групи у м. Старому Самборі, окрім господарів, прибули команди Мостиської та Турківської районних рад. Не прибула на змагання збірна команда Самбірської районної ради.

У змаганнях з волейболу перемогу святкувала команда з Турківського району, на 2 місці – представники Мостиського району, а на 3 – команда господарів.

За скороченою програмою відбувся турнір з футзалу, оскільки Турківська райрада команди не виставила, перепустку у фінальну частину обласної спартакіади здобули представники Мостиської райради, на 2 місці – команда зі Старого Самбора.

Відмінний результат продемонстрували депутати Турківської райради у змаганнях з шашок та шахів – вони здобули три з чотирьох перших місць у цих видах програми.

У шашках серед чоловіків переміг Василь Костишак (Турківський район), другим став Юрій Терлецький (Старосамбірський район), третім – Роман Бішко (Мостиський район).

 У змаганнях з шашок серед жінок: 1 місце  – Галина Матківська (Турківський район ), 2 місце  – Віра Турій (Старосамбірський  район).

У змаганнях з шахів серед чоловіків переміг Іван Дуда (Турківський район), 2 місце – Іван Корнесьо (Мостиський район); 3 місце – Андрій Грабовецький (Старосамбірський  район).

У змаганнях з шахів серед жінок перемогла Марія Мартин (Мостиський район), як єдиний учасник турніру.

За таким самими сценарієм першість серед жінок у настільному тенісі здобула Олена Ляхович (Мостиський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків 1 місце здобув Ігор Піхоцький (Старосамбірський  район), 2 місце – Сергій Сушинський (Турківський район).

 

Зональні змагання ІІІ групи у м.Миколаєві виявились єдиними з повним представництвом – тут змагалися команди Сколівської, Пустомитівської, Жидачівської районних рад та господарі майданчика.

У змаганнях з футзалу перемогли команда господарів турнірі; 2 місце – команда Пустомитівської райради; 3 місце –команда Сколівської райради.

У змаганнях з волейболу: 1 місце команда Сколівської райради; 2 місце – Миколаївської райради; 3 місце – команда з Жидачівської райради; 4 місце –Пустомитівської райради.

У змаганнях з шахів серед чоловіків 1 місце – Андрій Кобрій (Жидачівський район); 2 місце – Іван Буга (Миколаївський район); 3 місце – Володимир Бешлей (Пустомитівський район); 4 місце – Микола Сулима (Сколівський район).

 У змаганнях з шахів серед жінок: 1 місце – Богдана Пеняк (Жидачівський район); 2 місце – Катерина Гудима (Миколаївський район); 3 місце – Христина Хамуляк (Пустомитівський район).

У змаганнях з шашок серед: 1 місце – Оксана Шминець (Жидачівський район); 2 місце – Христина Хамула (Пустомитівський район); 3 місце – Оксана Тимків (Миколаївський район).

У змаганнях з шашок серед чоловіків: 1 місце – Степан Чумак (Пустомитівський район); 2 місце – Михайло Сородник (Сколівський район); 3 місце – Ігор Соснило (Миколаївський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок: 1 місце – Надія Самборська (Жидачівський район); 2 місце – Анастасія Сенців (Миколаївський район); 3 місце – Вишинська Ірина (Пустомитівський район); 4 місце – Галина Маринець (Сколівський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед  чоловіків: 1 місце –  Ігор Мадай (Пустомитівський район); 2 місце – Володимир Матвіїшин (Миколаївський район); 3 місце – Іван Качараба (Жидачівський район); 4 місце – Ярослав Кожана (Сколівський район).

 

Змагання ІV групи відбулися 13 травня ц.р. у м. Жовкві. У змаганнях взяли участь збірні команди п’яти районів: Жовківського, Яворівського, Перемишлянського, Городоцького та Буського районів.

На урочистому відкритті учасників вітали голова Жовківської районної ради Роман Горбань, голова Жовківської РДА – Надія Щур, голова Перемишлянської районної ради – Роман Андрусишин, та головний суддя Спартакіади – Ігор Власенко.

У змаганнях з волейболу: 1 місце – команди Городоцької райради; 2 місце –Жовківської райради; 3 місце – Яворівської райради; 4 місце  – Перемишлянської райради. р-ну.

У змаганнях з футзалу: 1 місце – Яворівська райрада; 2 місце – Буська райрада; 3 місце –  Городоцька райрада; 4 місце – Перемишлянська райрада; 5 місце –Жовківська райрада.

У змаганнях з настільного тенісу: 1 місце  – Василь Гринчук (Жовківський район); 2 місце – Юрій Ліщинський (Городоцький район); 3 місце – Юрій Федорець (Яворівський район).

У змаганнях з настільного тенісу серед жінок змагалися лише дві учасниці де Оксана Гладиш з Городка посіла 1 місце, а Іванна Попик з Новояворівська – 2 місце.

У змаганнях з шахів серед чоловіків перемогу здобув голова Свідницької сільської ради  - Ігор Ільницький – учасник минулорічного Всеукраїнського фіналу у м.Чорноморськ; 2 місце –  Тарас Курилець (Городоцький район); 3 місце – Роман Батіх (Перемишлянський район).

У змаганнях з шахів серед жінок змагалися дві учасниці: 1 місце – Любов Орищин (Жовківський район); 2 місце – Ольга Созанська (Яворівський район).

У турнірі з шашок серед чоловіків  переміг Зеновій Яворівський (Жовківський район); 2 місце – Павло Галамай (Яворівський район); 3 місце –Михайло Виздра (Городоцький район).

У змаганнях з шашок серед жінок: 1 місце – Любов Дубневич (Яворівський район); 2 місце –Надія Ковалик (Буський район); 3 місце – Катерина Кеньо (Городоцький район).

 

Обласні фінальні змагання  VСпартакіади Львівщини серед депутатів обласної ради, міських рад (міст обласного значення), районних, міських, сільських та селищних рад відбудуться 20-21 травня 2017 року.

Всі види програми Спартакіади окрім футзалу пройдуть 20 травня 2017 р. на базі спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка» (м.Львів, вул. У.Самчука, Стрийський парк).

Змагання з футзалу відбудуться 21 травня 2017 р. у залі  ігрових видів спорту обласної ДЮСШ (Стрийський парк).

 

На фінальні змагання запрошені:

 

20 травня 2017 р. (Спортивний комплекс НУ «Львівська політехніка»)

 

Настільний теніс

(чоловіки)

-         Ігор Плечин – Сокальська районна рада

-         Ігор Піхоцький – Старосамбірська районна рада

-         Сергій Сушинський – Турківська районна рада

-         Ігор Мадай – Пустомитівська районна рада

-         Василь Гринчук  – Жовківська районна рада

 

(жінки)

-         Олена Ляхович – Мостиська районна рада

-         Надія Самборська – Жидачівська районна рада

-         Юлія Новосад – Сокальська районна рада

-         Оксана Гладиш – Городоцька районна рада

 

Шахи

(чоловіки)

-         Іван Дуда – Турківська районна рада

-         Андрій Кобрій – Жидачівська районна рада

-         Андрій Герасимів – Червоноградська міська рада

-         Ігор Ільницький – Яворівська районна рада

 

(жінки)

-         Марія Мартин – Мостиська районна рада

-         Богдана Пеняк – Жидачівська районна рада

-         Любов Орищин – Жовківська районна рада

 

Шашки

(чоловіки)

-         Василь Костишак – Турківська районна рада

-         Степан Чумак – Пустомитівська районна рада

-         Зеновій Яворівський – Жовківська РР

 

(жінки)

-         Галина Матківська – Турківська районна рада

-         Оксана Шминець – Жидачівська районна рада

-            Любов Дубневич – Яворівська районна рада

 

 

21 травня ц.р. на змагання з футзалу (зал  ігрових видів спорту обласної ДЮСШ, Стрийський парк):

1.      Бродівська районна рада

2.      Мостиська районна рада

3.      Яворівська районна рада

4.      Миколаївська районна рада

 

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культурита спорту ЛОДА