Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка провів засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення Міжнародного фестивалю старожитніх автомобілів «Леополіс Гран-прі»

18 Травень 2017

17 травня 2017 року під орудою голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення Міжнародного фестивалю старожитніх автомобілів «Леополіс Гран-прі».

На засіданні особлива увага приділялася питанню безпеки глядачів та учасників фестивалю, а також розглядалися питання щодо безперешкодного перетину Державного кордону України на території Львівської області та митного оформлення екіпажів машин; посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення спортивного фестивалю; про зміну руху громадського транспорту у м. Львові; про висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення фестивалю тощо.

За результатами засідання організаційного комітету були сформовані відповідні доручення.

Інформаційна довідка

2-4 червня ц.р. Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б.Хмельницького перетвориться на відкритий музей автомобілів. До Львова з’їдуться автовиробники, щоб показати історію своїх автомобілів, відбудуться перегони на знаменитій трасі «Львівський трикутник» (траса в межах міста, пролягає по вул. Вітовського, пл. І.Франка, вул. Стрийської,
вул. Героїв Майдану).

У програмі фестивалю виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом, ретро-парад автомобілів центральними вулицями міста, змагання на дитячих автомобілях, покази спеціалізованих колекцій мод автомобільної тематики. Для учасників та гостей фестивалю  відбудеться екскурсія центральною частиною міста Львова.

Цьогоріч у Міжнародному фестивалі класичних (старожитніх) автомобілів «Леополіс Гран Прі» візьмуть участь близько 200 екіпажів з України, Польщі, Литви, Австрії, Італії, США, Єстонії, Чехії. Україну представлятимуть автолюбителі Запоріжської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

Будуть створені тематичні вулиці:  «англійська», «радянська», «французька», «американська», «німецька», «італійська», «польська», «скандинавська», «японська» і «байкарська». Також заплановані «військовий квартал», «дитячий» проспект та вулиця «торгова». На кожній із вулиць будуть виставки автомобілів по країнах-виробниках, відповідний дизайн, музичний супровід та кулінарія цих країн світу.

Як і в 1930-их, одночасно із перегонами по «Львівському трикутнику» відбудуться перегони на дитячих авто «Формула 001».

Очікується 50 тис. відвідувачів.

Змагання на трасі «Львівський трикутник» відбуватимуться у 5 класах:

КЛАС - А   гоночні та спортивні автомобілі, виготовлені до 1946 року

КЛАС - В   неспортивні автомобілі, виготовлені до 1946 року

КЛАС - С   неспортивні автомобілі, виготовлені після 1946 року

КЛАС - D   гоночні та спортивні автомобілі, виготовлені до 1946 року

КЛАС - E   національний клас «ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗАЗ 965».

Контактна особа: Кулинич Володимир (президент громадської організації «Авто-фан-клуб «ЗАЗ-Козак»), моб. тел.: 0677067845.