На головну > Новини > Спортсмени Львівщини – серед переможців чемпіонату Європи з гирьового спорту!

Спортсмени Львівщини – серед переможців чемпіонату Європи з гирьового спорту!

17 Травень 2017

Нещодавно, в місті Даугавпілс (Латвія) завершився відкритий чемпіонат Європи з гирьового спорту. У змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів з 21 країни

Національна збірна України була представлена 30 спортсменами, з яких двоє гирьовиків – ветерани спорту (вікова категорія 40-44 роки). За підсумками змагань в командному заліку українська збірна посіла другу сходинку, як серед юніорів, так і серед дорослих, здобувши 35 нагород.

У складі збірної команди України успішно змагалися й двоє спортсменів Львівщини.Зокрема,Михайло Домінюк виборов 1 місце у командній естафеті серед дорослих, а Роман Мних - 1 місце у командній естафеті серед юніорів.

Вітаємо спортсменів та їхніх тренерів з успішним європейським виступом та бажаємо подальших здобутків!