На головну > Новини > Завершилася обласна спартакіада серед дітей працівників закладів охорони здоров’я Львівщини

17 Травень 2017

Цими днями на базі спортивного комплексу «Динамо» у місті Львові (вул. Д. Вітовського, 53) відбулася обласна спартакіада серед дітей працівників закладів охорони здоров’я  Львівської області. Змагання відбулися у формі естафет «Веселі старти», а також конкурсів з дартсу та з елементами спортивних ігор та гімнастичних вправ. Змагалися дитячі команди у складі 3 дівчат та 3 хлопців віком до 12 років – діти працівників закладів охорони здоров’я Львівщини.

Перемогу здобула команда «Веломедик» з міста Дрогобича, на другому місці виявилися діти з команди «Littlemedyk» з міста Миколаєва, третьою була команда «Спартак» з міста Городка. Загалом змагалося 12 команд дітей працівників закладів здоров’я з різних районів Львівської області.

Учасники команди, які посіли перше та призові місця були відзначені путівками в санаторій «Скадовськ» (Херсонська область).

Загальне керівництво змаганнями здійснювали обласна організація профспілки працівників охорони здоров’я (Ю. Білий) та спортивний клуб ЛНМУ ім. Д. Галицького за підтримки обласної ради ФСТ «Спартак» та обласного центру «Спорт для всіх».

Ірина Підлужна, заступник директора обласного центру «Спорт для всіх»