На головну > Новини > На Львівщині завершився «ІХ ТУР ГАЛИЧИНИ» з велоперегонів

На Львівщині завершився «ІХ ТУР ГАЛИЧИНИ» з велоперегонів

17 Травень 2017

Цими днями на Львівщині в непростих погодних умовах завершилися традиційні всеукраїнські змагання з велоспорту «ІХ Тур Галичини» за участю команд Львівщини, Луцька, Ужгорода, Запоріжжя, Одеси, Харкова та інших міст України.

Змагання з шосейних велоперегонів проведено за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, управління молоді та спорту Львівської міської ради, Львівської обласної федерації велосипедного спорту, велосипедного клубу «Львів».

Перший етап відбувся на автодорогах довкола стадіону «Арена Львів», де учасників змагань екзаменували важкі погодні умови на дистанції прологу довжиною 4,5 км. Велосипедистів не налякав проливний дощ, оскільки стартувало понад 100 учасників.

В другий день у селі Водники Пустомитівського району велогонщики вийшли старт групової гонки, де мальовничі пейзажі, ідеальне дорожнє покриття, приємні сюрпризи від організаторів створили чудове свято для учасників та глядачів.

В останній фінальний день «Туру Галичини» у селі Милятичі Пустомитівщини вирішувалася доля загального заліку в індивідуальній гонці. Шість вікових груп юних велосипедистів, спортсменів-аматорів та ветеранів велоспорту а також дві вікові групи спортсменів-професіоналів виявили своїх переможців. Серед них варто відзначити: Соломію Лукачук, Назара Глушка, Андрія Хомина, Андрія Гладкого, Павла Процька, Станіслава Титаренка та ін. Суддівська бригада відзначила високий спортивно-технічний рівень МСУМК Анни Нагірної, яка отримала перемогу в груповій гонці та переможниці етапу Кубку світу з велоперегонів на треку львів’янки Тетяни Клімченко.

Загалом упродовж трьох змагальних днів стартувало близько 150 учасників, кожен з яких отримав сувеніри від організаторів, а переможці були нагороджені цінними призами.

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА