На головну > Новини > Дрогобицькі акробати успішно виступили на міжнародному турнірі в Кракові

Дрогобицькі акробати успішно виступили на міжнародному турнірі в Кракові

Нещодавно у місті Краків (Польща) відбувся VМіжнародний «Турнір під Вавелем-2017»  зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті, в якому взяли участь 330 спортсменів з України, Білорусі та Польщі.

Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики, делегація з Дрогобича повернулися додому з нагородами.

Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Жгута Євгенія та Вагіла Анна-Марія. Серед 38 конкурентів Жгута Є. отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Вагіла А. – срібну.

Вперше на міжнародній арені дебютувала дрогобицька жіноча група у складі Семенович Анастасії, Соболєвої Вікторії, Онищенко Божени, які у віковій групі 11-16 років піднялися на першу сходинку п’єдесталу.

Досвідчена жіноча пара Табачинська Олександра та Пилип’як Юлія, виступаючи в дорослій програмі, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками.

Спортсмени та тренери вдячні батькам, дирекції місцевої спортивної школи та меценатам.