На головну > Новини > Завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада

Завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада

21 Квітень 2017

20 квітня 2017 року за головування начальника управління Юрія Майбороди завершилася чергова обласна галузева скайп-нарада.

На нараді за участю керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст, гол обласного обговорено питання про виплату одноразової стипендії для юних спортсменів сільської місцевості; про можливості залучення коштів міжнародної технічної допомоги, в т.ч. на порталі "Ресурсний центр "Гурт"; про організацію заходів з проведення Дня охорони праці у 2017 році під гаслом: "Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці"; про хід підготовки на місцях до участі в обласному фіналі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» та про виконаннязаходів у рамках Всеукраїнського місячника з облаштування спортивних споруд «Спорт для всіх – спільна турбота».

У нараді взяли участь начальники відділів управління, голова Львівської обласної організації ФСТ «Колос» Лілія Білінська, представники відділення НОК України у Львівській області та керівники обласних центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт».