На головну > Новини > Збірна команда Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України з черліденгу

Збірна команда Львівщини успішно виступила в чемпіонаті України з черліденгу

21 Квітень 2017

Цими днями в м. Кам'янське (Дніпропетровська область) завершився чемпіонат України з черліденгу серед школярів та студентів.

У чемпіонаті взяли участь близько 600 спортсменів, які представляли збірні команди 9 областей України.

Змагання проводилися серед індивідуальних черлідерів, дуетів, квартетів та команд у п’ятьох вікових групах (малюки – 3-5 років; діти – 5-8 років; кадети – 8-12 років; юніори – 12-14 років; дорослі – 14 років та старші) та у номінаціях чер-данс- фрістайл, чер-данс хіп хоп, чер-данс джаз, чер (команда), чер (індивідуальна номінація), групові станти.

До складу збірної команда Львівської області увійшло 46 спортсменок, чимало з яких повернулися додому з медалями національної першості.

Результати збірної команди Львівської області

категорія 3-5 років

чер-данс-фрістайл соло та чер-данс-джаз соло -  1 місце - Муха Юстина.

категорія 5-8 років

чер-данс-джаз дует -              2 місце - Блажко Марія та Сидоренкова Вероніка;

чер-данс-джаз квартет -          1 місце - Блажко Марія, Сидоренкова Вероніка, Тиханська Анна-Марія, Пальчевська Марта-Марія;

3 місце розділили: Ведернікова Юлія, Шиманська Ярина, Скрипак Анастасія, Зубенко Катерина та Слука Євгенія, Кобрин Єва, Бородин Люба, Хольвінська Каріна.

категорія 8-12 років

чер-данс-джаз соло -              1 місце - Питлюк Софія.

категорія юніори:

чер-данс-джаз соло -              1 місце - Василишин Софія;

чер-данс-фрістайл дует -        1 місце - Куракіна Юліана та Ониськів Катерина;

3 місце - Малошенко Анастасія та Сірак Дарія.

чер-данс-джаз квартет -          1 місце - Огнива Вікторія, Ігельська Еліна, Вусатюк Вікторія, Максимів Соломія;

чер-данс-джаз команда -         1 місце - Огнива Вікторія, Ігельська Еліна, Вусатюк Вікторія, Максимів Соломія; Новоторова Вікторія, Куракіна Юліана, Ониськів Катерина, Малошенко Анастасія, Сірак Дарія, Труш Соломія, Кручок Устина, Василишин Софія, Гопяк Христина, Мартисевич Тетяна, Старко Єлизавета, Лівадова Єлизавета, Когут Юлія, Дзендзелюк Яна.

категорія дорослі:

чер-данс-джаз дует -              3 місце - Даценко Анастасія та Мриц Анна-Марія.

Вітаємо юних спортсменів та їх тренерів!

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту ЛОДА