На головну > Новини > Нагороду найкращому спортсмену Львівщини за підсумками березня вручено у Дзеркальній залі Львівської Опери

19 Квітень 2017

19 квітня ц.р. за керівництва голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського у Львові відбулася урочиста церемонія нагородження найкращого спортсмена   Львівщини за підсумками виступів у березні 2017 року.

Така акція вперше відбулася у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опера та балету імені Соломії Крушельницької за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради Михайла Гички; Народного артиста України, генерального директора і художнього керівника Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василя Вовкуна; керівника управління комунікацій партнера відділення ПАТ «Концерн Хлібпром» Юлії Лєбедєвої; членів виконкому відділення НОК України у Львівській області, членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, представників спортивної спільноти Львівщини та численних журналістів.

Почесного титулу кращої спортсменки місяця удостоєна львів’янка Вероніка Марченко. На чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який відбувся у французькому місті Веттель, вона перемогла в індивідуальному заліку та допомогла збірній України здобути «бронзу» у командній першості.

Вероніку Марченко визнано найкращою спортсменкою місяця за підсумками спільного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконавчого комітету відділення НОК України у Львівській області. При цьому, як зауважив Юрій Турянський, ці досягнення значною мірою є результатом важкої праці не лише самої Вероніки, а й її наставниці – Заслуженого тренера України Марії Гавелко. Отже заслужену нагороду – найкращого тренера Львівщини у березні 2017 року отримала також і Марія Гавелко.

Варто зазначити, що на європейській першості львівська армійська спортсменка Вероніка Марченко підтвердила своє високе реноме лідера збірної лучниць України. У фіналі індивідуального турніру вона з рахунком 6:0 здолала російську спортсменку. Також саме внесок Марченко у здобуття бронзових нагород нашої жіночої збірної у командному турнірі вважаю дуже вагомим. Наші дівчата теж «всуху» 6:0 перемогли росіянок.

Розпочалося урочисте дійство мистецьким етюдом Фредерика Шопена у виконанні всесвітньовідомої піаністки, народної артистки України Етелли Чуприк. Й на цьому приємні миттєвості не завершилися, окрім почесної відзнаки та грошової винагороди кращому спортсмену та її тренеру було продемонстровано й подаровано номінантці випущену на замовлення відділення власну іменну поштову марку із зображенням Вероніки Марченко, а спортсменку, її трненера та їхніх рідних генеральний директор ЛьвівськогоНаціонального Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун запросив на безкоштовне відвідання будь-якої вистави упродовж квітня-травня у спеціальній гостьовій ложі. А голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка вручив Вероніці Марченко посвідчення Заслуженого майстра спорту України.

Відтак численні журналісти, друзі та рідні ще довго не відпускали своїх кумирів, беручи автографи, інтерв’ю та фотографуючись.