На головну > Новини > Визначено переможців відкритого юнацького чемпіонату Львівської області 2017 року з бейсболу

18 Квітень 2017

Нещодавно в с. Давидів Пустомитівського району на базі місцевого спортивного комплексу «Юність» за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації   та обласної федерації бейсболу і софтболу Львівщини відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з бейсболу серед юнаків 2004-2007 р.н. Головний суддя змагань – Юрій Яремко (Давидів).

Загалом у змаганнях взяли участь п’ять команд з Києва, Рівного та дві команди із Львівської області.

Перемогу в турнірі святкували столичні бейсболісти з команди «Дикі вовки», які виявилися сильнішими за своїх суперників з Рівного (2 місце). Третє місце виборола команда «Дарницькі тигри» з Києва.

Підсумкова турнірна таблиця:

1 місце – команда «Дикі вовки», м. Київ;

2 місце – команда «Західний Вогонь», м. Рівне;

3 місце – команда «Дарницькі тигри», м. Київ;

4 місце – команда «Галицькі леви», Львівська обл.;

5 місце – команда «Юність», Львівська обл.

Команди-переможці нагороджені грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

Андрій Тур, управління фізичної культури та спорту ЛОДА