На головну > Новини > Легкоатлети Львівщини серед переможців «Динаміади-2017»

Легкоатлети Львівщини серед переможців «Динаміади-2017»

18 Квітень 2017

Цими днями в місті Харкові завершився чемпіонат ФСТ “Динамо” України з легкоатлетичного кросу за програмою комплексних змагань “Динаміада-2017″ серед збірних команд територіальних організацій.

Поборотись за нагороди прибули 83 спортсмени із 23 команд територіальних організацій. Майстерність учасників змагань була досить високою, адже серед найкращих легкоатлетів-динамівців виступали 3 майстри спорту міжнародного класу, 20 майстрів спорту України та 24 кандидатів у майстри спорту.

Спортсмени-динамівці Львівщини зуміли вибороти такі місця:

- Дем’янюк Орися – 2 місце (1 км)

- Ростикус Роман – 3 місце (1 км)

- Городиський Богдан-Іван – 2 місце (3 км)

- Коляда Костянтин – 7 місце (5 км).

У командній першості тривала була надзвичайно напружена боротьба. Львівська та Київська команди набрали по 14 очок. Оскільки переможець визначався за більшої кількістю золотих нагород, тому Київська міська динамівська організація посіла 1 місце, Львівська обласна організація – 2 місце і Харківська обласна організація виявилася третьою, набравши 16 очок.

Наступний вид “Динаміади-2017″ – змагання з поліатлону, відбуватимуться у місті Львові, в період з 24 до 26 квітня ц.р.