На головну > Новини > Нагороду найкращому спортсмену березня вручатимуть у Дзеркальній залі Львівської Опери

18 Квітень 2017

У середу, 19 квітня, у Львові відбудеться урочиста церемонія нагородження найкращого спортсмена Львівщини за підсумками виступів у березні 2017 року. Акція відбудеться о 12.00 годині у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опера та балету імені Соломії Крушельницької.

Цей почесний титул заслужила львів’янка Вероніка Марченко. На чемпіонаті Європи зі стрільби з лука, який тривав у французькому місті Веттель, вона перемогла в індивідуальному заліку та допомогла збірній України здобути «бронзу» у командній першості.

Вероніку Марченко визнано найкращою спортсменкою місяця за підсумками спільного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконавчого комітету відділення НОК України у Львівській області.

На європейській першості у Болгарії львівська армійська спортсменка Вероніка Марченко підтвердила своє високе реноме лідера збірної лучниць України. У фіналі індивідуального турніру вона з рахунком 6:0 здолала російську спортсменку. Також саме внесок Марченко у здобуття бронзових нагород нашої жіночої збірної у командному турнірі вважаю дуже вагомим. Наші дівчата теж «всуху» 6:0 перемогли росіянок.