На головну > Новини > 27 квітня відбудеться обласний фінал Всеукраїнських змагань “Олімпійське лелеченя-2017”

13 Квітень 2017

На виконання доручення заступника голови-керівника апарату Львівської облдержадміністрації М.Б. Вільшинської від 6.10.2017 року за № 7 в області завершуються попередні етапи Всеукраїнського спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”-“Olympic move UA”, які відбуваються в усіх районах, об’єднаних територіальних громадах та містах обласного значення Львівщини.

27 квітня 2017 року на навчально-спортивній базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо», що має статус національної бази олімпійської підготовки (м. Львів, вул. В. Янева, 10, стадіон) відбудеться обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

Урочиста церемонія відкриття відбудеться об 11 годині за участю кращих шкільних команд – переможців районних та міських змагань «Олімпійського лелеченя», команд – представників об’єднаних територіальних громад, представників органів влади, уславлених спортсменів олімпійців Львівщини.

У програмі змагань: комплексна колова естафета, олімпійська вікторина та стрибок у довжину.

Переможці змагань будуть представляти Львівську область на Всеукраїнському фіналі.

Детальніша інформація для учасників за покликом - http://www.noc.lviv.ua/у розділі “Олімпійське лелеченя”.

Довідково.

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей “Олімпійське лелеченя” проводиться за дорученням Кабінету Міністрів України НОКом України разом з Міністерствами освіти і науки, молоді та спорту України, а також під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Основна мета заходу – виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

У зв’язку з тим, що в цьому навчальному році «Олімпійського лелеченя» проводиться у співпраці НОК України з компанією «Coca–Cola» внесено певні зміни до Положення про проведення заходу. Відповідно до цих змін, участь у змаганнях беруть збірні команди навчального закладу, сформовані з учнів віком 12-14 років (народжених у період з 1.10.2002 до 31.12.2005), сформованих у команду з 13 осіб, з них: 6 – дівчат, 6 – хлопчиків (з яких обов’язково – не менше ніж по 1 хлопцю та по 1 дівчині кожного віку 12, 13, 14 років та вчителя фізичного виховання навчального закладу).