На головну > Новини > Здійснено огляд спортивних споруд Самбірщини

Здійснено огляд спортивних споруд Самбірщини

Комісія управління фізичної культури та спорту з загального огляду за безпечною експлуатацією спортивних споруд та приміщень у весняно-літній період на 2017 рік у складі: директора Львівського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх», представника комунального закладу ЛРЦ «Інваспорт», начальника управління спортивних споруд Львівської обласної організації ФСТ «Динамо», начальника спортивного відділу Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» здійснила об’їзд та перевірку спортивних споруд для проведення спортивних занять та масових спортивних заходів Самбірського району. Зокрема, проведено огляд стану спортивних майданчиків із синтетичним покриттям розміром 42x22  метри, майданчиків із тренажерним обладнанням, а також стадіону, спортивного залу та залу з тренажерним обладнанням СЗШ у м. Рудки тощо.

Так, під час перевірки було встановлено, що станом на 12 квітня спортивні об’єктиСамбірського району готові до експлуатації у весняно-літній період. Територія спортивних об’єктів району не засмічена, спортивний інвентар та обладнання надійне та стійке, встановлено відповідні інформаційні таблиці про приналежність спортивної споруди, а також наявні графіки роботи та прізвища відповідальних осіб, встановлено баки для сміття тощо.

Зоряна Дубінська, управління фізичної культури та спорту ЛОДА