На головну > Новини > «Посилки успіху» від фонду Кличка прибувають на Львівщину


«Посилки успіху» від фонду Кличка прибувають на Львівщину


12 Квітень 2017


Нещодавно ще 6 закладів Львівщини – переможців всеукраїнського конкурсу «Посилка успіху», отримали спортивний інвентар від Фонду Кличка. Зокрема, це Бориславська дитячо-юнацька спортивна школа, Золочівський професійний ліцей, навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа-ліцей» м. Моршина, Новороздільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 4 Новороздільської міської ради, Сколівська академічна гімназія при Національному університеті «Львівська політехніка» Сколівської районної ради та Станківська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Стрийського району.

 

Зауважимо, що першими цьогоріч таку посилку отримали у Львівській комунальній середній загальноосвітній школі № 3.

 

Тепер, у спортивних секціях з’явились нові футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі; скакалки, суддівські свистки, електронні секундоміри, маніжки, помпи для м’ячів та календарі з логотипом Фонду Кличка.

 

При цьому управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадмінстрації висловлює щиру подяку Фонду Кличка за вчергове надану підтримку юним спортсменам. Також дякуємо тренерам ДЮСШ, вчителям фізичної культури загальноосвітніх закладів та керівникам секторів молоді та спорту районів та міст Львівщини за активну підготовку конкурсних заявок.

 

Нагадаємо, що 27 лютого 2017 року серед переможців всеукраїнського конкурсу «Посилка успіху» від Фонду Кличка було оголошено й семеро номінантів із Львівщини.

 

 

Ольга Мельник, управління фізичної культури та спорту