На головну > Новини > Представники армспорту Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України 2017 року

17 Березень 2017

Цими днями у м. Харкові, в палаці спорту «Локомотив» на високому спортивно-технічному рівні завершився XXIV чемпіонат України серед дорослих з армспорту. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 22 областей України та розіграно 17 комплектів медалей в 11 вагових категоріях серед чоловіків та в 6 вагових категоріях серед  жінок. Новинкою цьогорічного чемпіонату стала пряма інтернет трансляція усіх попередніх поєдинків та фінальної частини.

Збірна команда Львівської області цього року змагалася у складі 11 спортсменів та виборола вісім медалей: 2 золоті медалі; 4 срібні та 2 бронзові. У загальнокомандному заліку представники армспорту Львівщини опинилися на 5 місці.

Чемпіони та призери команди Львівської області:

50 кг, Гранатова Анна - 2 місце, ліва рука

55 кг, Іваницький Назарій - 2 місце, ліва рука

65 кг, Сеньковський Андрій - 3 місце, ліва рука, 2 місце, права рука

75 кг, Геблер Андрій - 3 місце, права рука

80 кг, Рудницький Роман - 1 місце, ліва рука, 2 місце, права рука

85 кг, Гайдучок Віталій - 1 місце, права рука.

Вітаємо спортсменів Львівщини та їхній тренерський колектив!

Орест Куценко, управління фізичної культури та спорту ЛОДА