На головну > Новини > На Всесвітніх зимових Іграх Спеціальної Олімпіади в Австрії змагаються троє представників Львівщини


На Всесвітніх зимових Іграх Спеціальної Олімпіади в Австрії змагаються троє представників Львівщини


15 Березень 2017


«Серцебиття світу» – під таким гаслом упродовж 14 - 25 березня 2017 року в австрійських містах Грац, Шладмінг та Рамзау триватимуть 11-ті Всесвітні зимові Ігри Спеціальної Олімпіади.

 

У змаганнях з 9 видів спорту беруть участь близько 3 тисяч спортсменів з вадами розумового розвитку з 110-ти держав світу.

 

Українська збірна команда представлена 25-ма учасниками у таких видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт та хокей на підлозі.

 

Серед членів української збірної виступають і троє представників Львівщини, які змагатимуться у лижних перегонах: Юрій Ліниця, Роман Солтис та Оксана Угрин.

 

Довідково:

 

Спеціальна Олімпіада є міжнародною благодійною організацією, що займається організацією тренувань та змагань з 29-ти видів спорту для дітей та дорослих з відхиленнями у розумовому розвитку, а також є організатором Спеціальних Олімпіад, які проводяться раз на 4 роки.

 

Спеціальна Оліміпада як організація була заснована 1968 року сестрою президента США Джона Кенніді Юніс Кеннеді Шрайвер і тепер опікується понад 4-ма мільйонами неповносправних спортсменів у 170-ти країнах світу.

 

Рух Спеціальної Олімпіади спрямований на створення світу, який приймає та поважає кожну людину, незалежно від її особливостей – світ інклюзії та взаємної поваги.

 

Всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів - Спеціальна Олімпіада України об'єднує 19 тисяч спортсменів з 21-го регіону країни.

 

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культурита спорту ЛОДА