На головну > Новини > МАЙСТРИ КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ ЛЬВІВЩИНИ - ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ У ВПРАВАХ З ПНЕВМАТИЧНОЇ ЗБРОЇ

14 Березень 2017

6-12 березня 2017 року у м. Марібор (Словенія) тривав чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, в якому взяли участь збірні команди 46 країн, а загальна чисельність учасників змагань склала 638 спортсменів.

Вдало в складі збірної команди України виступили майстри кульової стрільби Львівщини, які привезли додому цілу скарбничку нагород різного ґатунку.

Рекордсменом за кількостю нагород став юний львів’янин Ігор Кізима (ЗСУ, студент Львівського училища фізичної культури), який протягом змагань п’ять разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. На його рахунку п’ять золотих нагород чемпіонату Європи зі стрільби кульової серед юніорів у вправах з пневматичної зброї (гвинтівка, рухома мішень), з яких дві золоті в особистому заліку та ще три нагороди найвищого ґатунку в командному заліку.

Володаркою «срібної» нагороди в особистому заліку серед юніорок у стрільби з пневматичного пістолета стала ще одна вихованка Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва (ЗСУ).

Ще один вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (ЗСУ) став срібним призером чемпіонату Європи в командному заліку (пістолет) серед чоловіків.

Ще двоє львів’ян – Анастасія Колодяжна, Юлія Коростильова, які брали участь в чемпіонаті Європи, цього разу не зуміли втрутитися у медальний розподіл турнірної таблиці змагань.

Отже українська національна команда повернулась на батьківщину з ІІ місцем в загальнокомандному заліку маючи в своєму здобутку 18 нагород різного гатунку з яких 6 золотих, 10 срібних та  2 бронзові нагороди.

Владлен Новаковський - старший тренер збірних команд  України з олімпійських видів спорту у Львівській області