На головну > Новини > Станіслав Горуна – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками січня 2017 року


Станіслав Горуна – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками січня 2017 року


08 Лютий 2017


Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській    області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками першого місяця 2017 року майстра спорту України міжнародного класу, одного з кращих каратистів сучасності львів’янина Станіслава Горуну (тренер: Заслужений тренер України Антон Нікулін). 

 

Цим почесним званням Станіслав Горуна вшанований за перемогу на дебютному етапі найпрестижнішого турніру всесвітньої серії з карате «Premier League Karate 1», що відбувся 28-29 січня ц.р. у м. Парижі, Франція за участю 1 243 спортсменів із 78 країн світу.

 

Важливо зазначити, що представника карате вперше номіновано на відзнаку регіонального відділення НОКу, оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорт включено до олімпійської родини й дебют якого на олімпійській арені відбудеться на Іграх Олімпіади 2020 року в Токіо.

 

Незабаром відбудеться урочиста церемонія вшанування найкращого спортсмена та його тренера.

 

Залишається побажати Станіславу Горуні не зупинятися на досягнутих результатах і брати безпосередній приціл на участь в олімпійському турнірі в Токіо.