28 Листопад 2011

Департамент спорту вищих досягнень Мінсім’ямолодьспорту підвів загальні підсумки за результатами змагань VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року серед збірних команд областей України.

У загальнокомандному заліку змагань VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року з 31 виду спорту (дзюдо, плавання синхронне, гімнастика спортивна, важка атлетика, гімнастика художня, тхеквондо ВТФ, стрільба кульова, бокс, боротьба вільна, стрибки у воду, боротьба греко-римська, стрибки на батуті, теніс настільний, вітрильний спорт, плавання, бадмінтон, велоспорт-трек, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, триатлон, велоспорт-шосе, веслування академічне, веслувальний слалом, кінний спорт, велоспорт-маунтенбайк, стрільба стендова, велоспорт, БМХ, веслування на байдарках і каное, теніс, легка атлетика, фехтування) Львівська область посіла п’яте місце, набравши 4 133,5 очок.

У першій групі областей, де разом зі спортсменами Львівщини змагаються представники 10 областей та міста Києва, перше місце вибороли столичні спортсмени – в їхньому активі 7 232 очок, на другому місці молоді спортсмени Донецької області 5 731,5 очок, на третьому – Дніпропетровської області з 5 556,5 очками. Четвертий щабель у рейтингу здобули представники Харківщини – 5 182,5 очок, а нижче місце ніж львів’яни посіли спортсмени Запорізької області - 3 251 очко.

Оприлюднені також підсумкові результати після 16 ігрових командних видів спорту за програмою VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року (баскетбол-дівчата, футбол-дівчата, баскетбол-юнаки, хокей на траві-дівчата, хокей на траві – юнаки, гандбол-дівчата, гандбол - юнаки, водне поло-дівчата, волейбол-юнаки, водне поло-юнаки, регбі-7 - юнаки, регбі-7 - дівчата).

За результатами цих змагань Львівщина опинилася на шостому місці у першій групі областей, набравши 960 очок.

Переможцями серед ігрових командних видів виявилися молоді спортсмени з Донецької області (1 794 очки), другими фінішували представники міста Києва (1 736 очок), на третьому місці – харків’яни (1 212 очок). Щаблями вище перед ігровиками Львівщини знаходяться представники Запорізької області (5 місце – 1 040 очок) та Дніпропетровської області (4 місце – 1 044 очки).

На 22 грудня ц.р. заплановано проведення обласної колегії управління з питань фізичної культури та спорту, де фахівці матимуть більше можливостей проаналізувати підсумки спортивного сезону 2011 року серед найближчого спортивного резерву Львівщини.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ОДА