На головну > Новини > За підсумками VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року Львівщина посіла п’яте місце в загальнокомандному заліку з літніх олімпійських видів спорту та 6 місце з ігрових командних видів спорту

28 Листопад 2011

Департамент спорту вищих досягнень Мінсім’ямолодьспорту підвів загальні підсумки за результатами змагань VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року серед збірних команд областей України.

У загальнокомандному заліку змагань VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року з 31 виду спорту (дзюдо, плавання синхронне, гімнастика спортивна, важка атлетика, гімнастика художня, тхеквондо ВТФ, стрільба кульова, бокс, боротьба вільна, стрибки у воду, боротьба греко-римська, стрибки на батуті, теніс настільний, вітрильний спорт, плавання, бадмінтон, велоспорт-трек, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, триатлон, велоспорт-шосе, веслування академічне, веслувальний слалом, кінний спорт, велоспорт-маунтенбайк, стрільба стендова, велоспорт, БМХ, веслування на байдарках і каное, теніс, легка атлетика, фехтування) Львівська область посіла п’яте місце, набравши 4 133,5 очок.

У першій групі областей, де разом зі спортсменами Львівщини змагаються представники 10 областей та міста Києва, перше місце вибороли столичні спортсмени – в їхньому активі 7 232 очок, на другому місці молоді спортсмени Донецької області 5 731,5 очок, на третьому – Дніпропетровської області з 5 556,5 очками. Четвертий щабель у рейтингу здобули представники Харківщини – 5 182,5 очок, а нижче місце ніж львів’яни посіли спортсмени Запорізької області - 3 251 очко.

Оприлюднені також підсумкові результати після 16 ігрових командних видів спорту за програмою VI літніх юнацьких спортивних ігор України 2011 року (баскетбол-дівчата, футбол-дівчата, баскетбол-юнаки, хокей на траві-дівчата, хокей на траві – юнаки, гандбол-дівчата, гандбол - юнаки, водне поло-дівчата, волейбол-юнаки, водне поло-юнаки, регбі-7 - юнаки, регбі-7 - дівчата).

За результатами цих змагань Львівщина опинилася на шостому місці у першій групі областей, набравши 960 очок.

Переможцями серед ігрових командних видів виявилися молоді спортсмени з Донецької області (1 794 очки), другими фінішували представники міста Києва (1 736 очок), на третьому місці – харків’яни (1 212 очок). Щаблями вище перед ігровиками Львівщини знаходяться представники Запорізької області (5 місце – 1 040 очок) та Дніпропетровської області (4 місце – 1 044 очки).

На 22 грудня ц.р. заплановано проведення обласної колегії управління з питань фізичної культури та спорту, де фахівці матимуть більше можливостей проаналізувати підсумки спортивного сезону 2011 року серед найближчого спортивного резерву Львівщини.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту ОДА