На головну > Новини > На Пустомитівщині затверджено районну програму розвитку шахів!

На Пустомитівщині затверджено районну програму розвитку шахів!

25 Листопад 2011

Одним із популярних видів спорту в Пустомитівському районі є шахи.   Власне для системної та дієвої роботи з подальшого розвитку шахів Пустомитівська районна рада у 2011 році затвердила районну програму розвитку шахів на 2011 -2015 роки. Таке рішення цілком збігається із нещодавно прийнятою Постановою Верховною Радою України про відзначення в Україні Дня шахів.

У Пустомитівській ДЮСШ «Тризуб» успішно функціонує відділення шахів, де за останній час придбано 50 комплектів шахів та 35 шахових годинників. Заняття шахами проводяться на базі громадської молодіжної організації «Птах». За три останні роки 11 вихованців ДЮСШ «Тризуб» виконали перший спортивний розряд з шахів, один випускник став студентом Львівського державного університету фізичної культури.

Пустомитівською районною радою укладено угоду про транскордонну співпрацю з Перемишльським повітом Підкарпатського воєводства Республіки Польща, у рамках якої проводяться дитячі міжнародні шахові турніри.

Отже шахи на Пустомитівщині мають належну основу для успішного розвитку.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації