На головну > Новини > В Самборі урочисто відкрили майданчик зі штучним покриттям

В Самборі урочисто відкрили майданчик зі штучним покриттям

25 Листопад 2011

22 листопада у м.Самборі (вул. Володимира Великого) відбулося урочисте відкриття спортивного майданчику розміром 42 м на 22 метри зі штучним покриттям у рамках виконання обласної програми «Спортивний майданчик» на 2011-2016 роки.

Участь в урочистій церемонії взяли начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, міський голова Самбора Тарас Копиляк, член правління асоціації міст України Василь Абаімов, депутати обласної ради Степан Кубів та Осип Магур, представники обласного центру «Спорт для всіх» та спортивної громадськості району.

Новий спортивний об’єкт Самбірщини освятили священники о.Миколай Юзич та о.Володимир Коркуна.З показовою танцювальною програмою виступив дитячий хореографічний ансамбль «Барви». А перші футбольні матчі на цьому майданчику зіграли команди Львівської обласної ради, Самбірської міської ради, міських голів Львівщини та селищних голів Старосамбірщини.

Віриться, що цей новооблаштований майданчик буде неабияким підґрунтям для активізації фізкультурно-спортивного руху Самбірщини.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури  та спорту Львівської облдержадміністрації.