На головну > Новини > Чергове засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту відбулося в місті Золочеві

24 Листопад 2011

23 листопада 2011 року в актовій залі Золочівського професійного ліцею відбулося виїзне засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту.   Члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадмістрацій та міст обласного підпорядкування за участю фізкультурно-спортивного активу Золочівщини обговорили питання про стан і перспективи розвитку фізичної культури і спорту в Золочівському районі та проаналізували основні підсумки виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на 2007-2011 роки. Участь у роботі колегії, яка вперше відбулася не в обласному центрі, взяли голова Золочівської райдержадміністрації Ярослав Окрепкий та його заступник Роман Сухецький, а також депутат Львівської обласної ради, голова профільної депутатської комісії Тарас Скиба.

В обговоренні питань прядку денного взяли участь начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту Золочівської райдержадміністрації Микола Сагатий, голова обласної організації ФСТ «Україна» Роман Шиманський, начальник управління обласного Комітету з фізичного виховання і спорту МОіН України Ярослав Гаврих, директор Золочівської ДЮСШ Борис Лісовик, директор Золочівського професійного ліцею Мирон Жуківський, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, почесний ректор ЛДУФК Мирослав Герцик та директоршколи вищоїспортивної майстерності Павло Редько.

Під час роботи колегії Почесними грамотами управління та відділення НОК України у Львівській області було відзначено кращих працівників галузі фізичної культури і спорту Золочівського району та провідних спортсменів краю.

Після завершення засідання члени Колегії були запрошені до святкового спортивного дійства за програмою першого етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Від імені олімпійської родини Львівщини учасників змагань вітали стипендіат НОК України, учасниця зимових Олімпійських Ігор в Ліллегаммері Христина Подгрушна-Опьола; в.о. голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, котрі й передали усім юним атлетам та їхнім учителям подарунки від НОК України – тематичні щоденники, брошури, брелочки та м’ячі.

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження М.Шашкевича представники спортивної громадськості Львівщини відвідали також садибу-музей в с.Підлиися. Адже саме там 6 листопада 1811 року народився визначний український письменник, культурно-громадський діяч, речник відродження західноукраїнських земель отець Маркіян Шашкевич.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації